Ben Kimim?

2003 yılından bu yana müzikle ilgilenen İstanbul’un Pendik ilçesinde ikamet eden bir memur çocuğuyum. KTÜ Makina Müh. bölümünde öğrencilik hayatıma devam ediyorum. Şu ana dek müzikle amatör olarak ilgilendim ve sanırım bundan sonra da öyle devam edeceğim. Bir çok şarkı ve albüm çalışmalarım oldu. Albümlerimi aşağıda linkler halinde listeledim oradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca albümlerim bölümünden albümlerim hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Diğer çalışmalarıma ulaşmak içinse indirme bölümünü kullanabilirsiniz.

Bana kişisel facebook profilimden ulaşabilirsiniz.

Albümlerim

Siyanüraltes – Serçe (2017) ( İndir ) ( Youtube’dan Dinle )

Siyanüraltes & Özgür Uçar – Kalp Kırıklarım (2016) ( İndir ) ( Youtube’dan Dinle )

Siyanüraltes – Asla (2015)( İndir )( Youtube’dan Dinle )

Siyanüraltes – Soğuk(2012)( İndir )( Youtube’dan Dinle )

Siyanüraltes – Sen Olmadan(2011)( İndir )( Youtube’dan Dinle )

Siyanüraltes – Veda Et(2010)( İndir )

Siyanüraltes – Ayrılık Yeli(2009)( İndir )( Youtube’dan Dinle )

6 comments

  • Üstad iyi geceler öncelikle. Gecenin bir yarısında senin eserlerini dinleyip, sana yazmak nasıl bir duygu şuan yaşıyorum bunu. (Ne diyor lan bu?) yaklaşık 2010-2011 den beri dinleriz seni,4-5 kişilik tayfa sayesinde seni yaydık,cümle aleme. Pendik’li adamın dibi,övgüler falan filan.. (olm ne diyorsun sadete gelsene) Sınavlara hazırlık dönemin de nasıl da iyi geliyor bu şarkılar,her ne kadar içimize islese de bazıları.. Siteyi çok beğendim, bi kaç geliştirebilir yanları da var aslinda. Bilisimciyim,yazın yardım etme şansım olur eğer ki böyle bir durum olursa, seve seve her zaman. Lafı çok uzatmadan, amatör devam ettin ama bence profesyonel olma yolundasın kendini daha iyi yerlere getirebilirsin,biz her zaman arkandayiz her ne kadar gözükmesek te. Bu arada biz Bursa tayfasıyız,kadir ben akkurt bir ara ekliydim sende belki hatirlarsan,gerçi hesapları kapattim ama yolun çok açık olsun üstad, yeni albümlerini çok beğendik,umarım yenisini hep görebiliriz. Saglicakla kal! 🙂

    • Kadir içten yorumun için teşekkür ederim, böyle yorumlar beni nasıl gaza getiriyor bir bilsen 🙂 Desteğin için çok teşekkür ederim. Bu arada umarım sınavlarda istediğin sonucu alırsın.

  • Merhaba abi, şarkıların karşısında resmen mest oluyoruz. Muhteşem bir sesin var ve çok iyi bir kalbin. Allah yolunu açık eylesin Kadir arkadasımızında dediği gibi amatör başladın ama profeyonel devam etmeyi hakediyorsun sen 🙂 Devamını bekliyoruz abicim. Kendine iyi bak

  • Dostum, nereden tanıştığımızı hatırlamıyorum ama daha facebook falan ortalarda yokken msn vakitlerinden tanışmıştık internetten, rap-life.org vardı bizim sitemiz belki oradandır tam bilemiyorum…. Doğum günü bildirimin geldi hotmailden, oradan dedim bu Ali İhsan Candemir’i tanıyorum bir yerden ama nerden derken buldum eski şarkıları… Selamlar olsun.

    Youtube’daki yorumu buraya da atayım dedim 🙂

  • Uzun uzun yazmama gerek yok diye düşünüyorum. “Sakın bırakma bu işin peşini…” Iyi çalışmalar…

Bir Cevap Yazın